Odvlhčovač vzduchu MASTER DH 720

Záruka 2 roky
Dostupnosť do 48 hodín u Vás
Cena dopravy Zadarmo

Parametre

Výrobca
Napätie
230 V
Hlučnosť
46 dB
Hmotnosť
11 kg
Objem nádrže
5 l
Elektrický príkon
415 W
Prietok vzduchu
150 m3/hod
Odvlhčovací výkon
20 l/24h
Rozsah teplôt
5–32 °C
Určené pre priestor
40–45 m2
Pracovná vlhkosť
35–95 % RH
Farba
biela
Chladivo
R 290
Kompresor
rotačný
Krajina pôvodu
Čína
Rozmery (d x š x v)
336 x 210 x 569 mm

Popis

Nový odvlhčovač vzduchu MASTER DH 720 P s možnosťou pevného vyvedenia kondenzátua uhlíkovým filtrom. Okrem domácností nájde uplatnenie aj na menších stavbách, vo vlhkých suterénoch, v sušiarňach, pri maľovaní a pod. Hodí sa pre priestory do 40m2. Od ostatnýh odvlhčovačov vzduchu rovnakého odvlhčovacieho výkonu sa odlišuje predovšetkým nižším príkonom a digitálnym displejom zobrazujúcim aktuálnu vlhkosť vzduchu.

Odvlhčovač vzduchu DH 720 v bodoch:

  • Digitálny displej
  • Aktivny uhlíkový filter
  • Ľahko premiestniteľný
  • Kompaktný 
  • Atraktívny design
  • Plastové prevedenie
  • Priehľadná nádržka na vodu
  • Zvuková a svetelná signalizácia plnej nádrže

*) pri teplote 30 °C a vlhkosti 80%

Súvisiace produkty

Viac tovaru z kategórie

K stiahnutiu

Diskusia

Brano
22. február 2013 Odpovedať

Dobrý deň.

Mám v úmysle zakúpiť si tento odvlhčovač MASTER DH 720 . Chcem sa spýtať aká najnižšia vlhkosť sa dá na ňom nastaviť? Ja by som chcel odvlhčovať až na nejakých 30-35% .
Ďakujem za odpoveď.

Braňo

David Melichar | EPROFI.SK
25. február 2013 Odpovedať

Minimální vlhkost, na kterou je tento přístroj schopen odvlhčovat v režimu kontinuálního provozu, je 35% RH.

Antónia
23. október 2013 Odpovedať

Dobrý deň, načo slúži to prvé tlačidlo úplne na ľavo? Nieje nad ním žiadny popis. Ešte ma zaujíma prečo mi na displeji nesvietia percentá vlhkosti vzduchu. dá sa to nastaviť nejak? Na vašej fotke vidím, že máte v hornom pravom rohu aj percentá, no na mojom to nieje a mám ten isty typ. Ďakujem

David Melichar | EPROFI.SK
23. október 2013 Odpovedať

Tlačítko zcela vlevo žádnou funkci nemá, původně sloužilo k zapínání ohřevu, ale již několik let se Master DH 720 dodává bez této funkce. Displej ukazuje největšími číslicemi aktuální vlhkost v místnosti, nastavenou vlhkost uvidíte v prvním řádku displeje (na obrázku 80%). Nastavuje se stisknutím tlačítka HUM. Delším přidržením tohoto tlačítka displej zobrazí aktuální teplotu.

Nemo
2. január 2016 Odpovedať

Jedná sa o kompresorový odvlhčovač, alebo bezkompresorový?
Prečo to nie je v špecifikácii modelov uvedené?
Nemo14

Sylvia
25. december 2020 Odpovedať

Dobry den ak potrebujem odblhcit a vysusit steny v rodinnom dobe ,kde vlhkost na stensch a mokre mapy su do vysky asi 80cm a v9 viacerych miestnostich ,stavi jeden pristroj a odvlhci a vysusi?Dom sa odvlhcoval ,injektazov a podtrzavani a sumiesta kde sa t ori vlhko a mokre steny nadalej

Pavol M.Čajka
29. december 2020 Odpovedať

Dobrý deň. Odvlhčovanie muriva, vysušovanie stien je postupný proces odvodu vzdušnej vlhkosti pomocou prístrojov pre odvlhčovanie a následné "vyťahovanie" vlhkosti zo stien miestností. Pre ideálne podmienky sa doporučuje pre jednu miestnosť jeden odvlhčovač. Prístroj doporučujeme permanentne používať v jednej miestnosti minimálne 2-3 dny, aspoň pre začiatok. Týmto spôsobom odvlhčiť všetky miestnosti, prenášaním prístroja. Takto pokračovať až bude vlhkosť plošne znížená. Následne inštalovať odvlhčovač u najväčšieho zdroja vlhkosti.
Pre stanovenie vhodného odvlhčovača ho doporučujeme dimenzovať na najväčšiu miestnosť. Napr. celková užitná plocha bytu - 150m2. Najväčšia miestnosť o výmere 45m2. Odvlhčovač pre tento byt je vhodný s doporučeným výkonom pre miestnosti o výmere 40-50m2. tj. napríklad Master DH 720 P.
V prípade potreby radi poradíme. Neváhajte nás kontaktovať, ideálne telefonicky.
Prajem príjemný deň.

Okomentujte produkt
Napíšte slovami, koľko je 5+5

Eprofi obchody